TravelSiM - Пакетні пропозиції - Комбо-Пакет Європа. Дзвінки+Інтернет+СМС

Комбо-Пакет Європа. Дзвінки+Інтернет+СМС

 

Шановні абоненти!

 

Пропонуємо універсальний Комбо-Пакет Європа. Активуйте такий Пакет - та отримайте одночасно вигідний тариф на вихідні дзвінки, смс та Інтернет.

 

Комбо-Пакет Європа підійде для мандрівників, які обирають європейські країни. Включає в себе 1000 МБ Інтернету, 100 смс та 100 хвилин на дзвінки на європейські номери.

 

Доступний для замовлення у наступних країнах:

 

Австрiя, Бельгiя, Болгарiя, Ватикан, Велика Британія, Гваделупа, Гібралтар, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Ірландія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Сан Марино, Словаччина, Словенія, Хорватія, Фінляндія, Франція, Угорщина, Чехія, Швеція.

 

(1) Ще не маєте Тревелсімки? Замовити безкоштовну доставку пакета з красивим номером у ТревелШоп.

(2) Вже є нашим абонентом? 

Активація Пакету: *146*971*1# 

 

Перевірка статусу:

Перевірка смс в Пакеті*146*922

Перевірка хвилин в Пакеті : *146*932

Перевірка GPRS в Пакеті*146*942

 

Дективація Пакету: 

Дективація смс в Пакеті: *146*920*1# 

Дективація хвилин в Пакеті*146*930*1# 

Дективація GPRS в Пакеті*146*940*1# 

 

Вартість Активації: $25,00

 

Термін дії Пакету: 14 днівІнтервал тарифікації Інтернету: 1 КБ.

 

Як це працює? 
1. Після активації послуги за допомогою USSD-запиту *146*971*1# 
 Ви отримаєте повідомлення з підтвердженням замовлення послуги.

2. Вартість Пакету одразу в повному обсязі знімається з балансу Вашої ТревелСімки і не може бути повернена (навіть якщо Ви зробили запит на Активацію Послуги в країні, в якій послуга не надається). Будь ласка, будьте уважні!

3. Ви можете використовувати Дзвінки+Інтернет+смс протягом терміну і в межах обсягу відповідно до умов Пакету.

4. При завершенні Пакету по обсягу або тривалості, Ви можете знову замовляти його необмежену кількість разів. Баланс списується з ТревелСімки в момент замовлення, і Пакет відразу починає діяти.

5. Ви можете в будь-який момент дізнатися скільки хвилин, смс, трафіку Ви використали та скільки часу залишилось до кінця дії Пакету за допомогою USSD-запитів. 

 

Додаткові умови:

1. В разі закінчення терміну дії Пакету, перевищення трафіку Комбо-Пакету Європа або дзвінків на номери інших країн (відсутні в переліку країн дії Комбо-Пакету Європа) - тарифікація наступних з'єднань продовжується за звичайними тарифами та умовами Вашого тарифного плану.

2. Якщо на Вашому номері було підключено Євроінтернет і його термін дії закінчується раніше, ніж за 14 діб на момент активації Комбо-Пакету Європа, то при підключенні Комбо-Пакету Європа, тарифікація передачі даних буде відбуватися за умовами тарифу Євроінтернет (до закінчення його терміну дії).

3. Якщо абонент не використав весь обсяг Пакету протягом терміну його дії - залишки в Пакеті не переносяться та не можуть бути далі використані. Кошти за невикористаний обсяг на баланс не повертаються.

4. Якщо Ви використали обсяг одного з Пакетів - смс/дзвінки/Інтернет за декілька днів, а при цьому обсяг двох інших Пакетів ще залишився, Ви можете деактивувати всі невикористані Пакети, відправивши запити на деактивацію. Та замовити Комбо-Пакет ще раз.

5. Якщо Ви використали обсяг мегабайт швидше його терміну дії, але при цьому у Вас залишились невикористані хвилини на дзвінки та смс, Ви можете окремо замовити новий інший GPRS-Пакет (не Комбо-Пакет Європа). Наприклад, Євроінтернет. При цьому дзвінки та смс не анулюються.

 

Увага!

До пакетних дзвінків входять тільки дзвінки на європейські номери країн дії Комбо-Пакету. На дзвінки до України умови пакету не поширюються!

При замовленні Комбо-Пакету Європа, попередньо замовлені пільгові тарифи (Я люблю УкраїнуТревелТариф) призупиняють свою дію на час використання Комбо-Пакету Європа та відновлюють активність після деактивації Комбо-Пакету Європа.

 

 

 

Інформаційна Служба ТревелСіМ Україна: +38 (044)225-8008.


Приємної подорожі! Залишаємось завжди на зв'язку!


Цей сайт розміщується за межами України. На сайті вказані тарифи естонського мобільного оператора.

4G-Інтернет в Албанії - $1 на 24 години!

З 16 червня ще більше трафіку за умовами Простого тарифу.

детальніше
1000 МБ усього за $5 на Кіпрі!

А також у Греції, Данії, Естонії, Ізраїлі, Латвії, Литві, Норвегії, РФ, Фінляндії, Швеції.

детальніше
ВСI НОВИНИ
Безкоштовна відправка SMS
Тревел Шоп - замовлення продукції
Поповнити рахунок
Збереження Українського номеру
Отримати налаштування
+38 (044) 225-8008 viber telegram ІНФОЛІНІЯ