TravelSiM - Пропозиції - Туристичним компаніям

Туристичним компаніям

Шановні туристичні агенції!
 
З листопада 2005 року – ми працюємо на ринку України. Вже 13 років ми намагаємось завжди бути для туристичних агенцій України надійним та вигідним партнером.

Приєднуйтесь до тисяч Ваших колег – якщо Ваша мета:
Отримати прибуток – ми пропонуємо чесні відсотки (від 10%) від продажу всього асортименту нашої продукції (стартових пакетів та поповнення ТревелСіМ).
Легкість у співпраці – не потрібна передплата, зручна он-лайн система з адекватним курсом, надаємо всі рекламні матеріали (плакати, буклети, флаєра). Український call-центр компанії відповість на будь-яке питання існуючих та потенційних абонентів, надасть кваліфіковану технічну підтримку.
Задовільнити туриста – він отримує у Вашій агенції доречну річ до будь-якої подорожі – ТревелСімку - тепер його не лякає кількість сім-карток операторів різних країн, телефонні автомати за територією готелю чи взагалі відсутність будь-якого зв’язку з близькими, довжелезні рахунки українських операторів за роумінг та платні вхідні.
ТревелСіМ пропонує з єдиною сім-карткою подорожувати по світу не турбуючись про телефонний зв'язок. Додатково – зручні послуги «Передзвоніть мені», «Переказ коштів», «Локатор», безкоштовні СМС на ТревелСіМ з сайту w.TravelSiM.ua, тощо.
Мати справу зі стабільною компанією – ми є офіційними представниками ТревелСіМ в Україні. Завдяки успішній роботі нами отримано дипломи як «Кращий Дистриб’ютор в Україні у 2007 році», «Платиновий партнер в Україні у 2008 році», «Платиновий партнер в Україні у 2009 році», «Платиновий партнер в Україні у 2010-2015 роках». Це також дозволяє нам пропонувати найнижчу в Україні ціну на продукцію.
Додатковою ознакою стабільності є реєстрація торгівельної марки ТревелСіМ – ми піклуємося про свою репутацію.
Пропонувати відомий продукт – ми постійно розміщуємо рекламу ТревелСіМ в туристичній та діловій пресі, на інтернет-сайтах та порталах, на радіо та ТБ, в каталогах туроператорів. Компанія ТревелСіМ бере участь як партнер та учасник у багатьох різноманітних заходах: туристичних та спеціалізованих виставках, фестивалях, змаганнях, тощо. Це підтримує постійну зацікавленість потенційних клієнтів.
Мати додаткові бонуси – наші агенти мають можливість брати участь у конкурсах, вікторинах, акціях та отримувати путівки та цінні призи, а також додаткові відсотки.

Співпрацювати з нами – Ваш кращий вибір.

Подайте заявку на співпрацю, або звертайтесь до відділу розвитку за тел.: (044) 225-4004.
 
Для наших агентів ми постійно проводимо Інфоранок з ТревелСім - відповідаємо на Ваші запитання щодо роботи у затишній атмосфері нашого офісу.

Ми пропонуємо повний асортимент продукції: стартові пакети та поповнення!

 

Цей сайт розміщується за межами України. На сайті вказані тарифи естонського мобільного оператора.

Завантажуйте зручний додаток Roaming Data App.

Для перевірки та поповнення балансу ТревелСімки, залишку пакетного трафіку, підключення Інтернет-пакетів.

детальніше
Переведи свою сімкарту у цифровий формат eSiM.

Заміни фізичну ТревелСіМ Direct або Classic.

детальніше
ВСI НОВИНИ
Безкоштовна відправка SMS
Тревел Шоп - замовлення продукції
Поповнити рахунок
Збереження Українського номеру
Отримати налаштування
+38 (044) 225-8008 viber telegram ІНФОЛІНІЯ