TravelSiM - Пропозиції - Туристичним компаніям

Туристичним компаніям

Шановні туристичні агенції!
 
З листопада 2005 року – ми працюємо на ринку України. Вже 13 років ми намагаємось завжди бути для туристичних агенцій України надійним та вигідним партнером.

Приєднуйтесь до тисяч Ваших колег – якщо Ваша мета:
Отримати прибуток – ми пропонуємо чесні відсотки (від 10%) від продажу всього асортименту нашої продукції (стартових пакетів та поповнення ТревелСіМ).
Легкість у співпраці – не потрібна передплата, зручна он-лайн система з адекватним курсом, надаємо всі рекламні матеріали (плакати, буклети, флаєра). Український call-центр компанії відповість на будь-яке питання існуючих та потенційних абонентів, надасть кваліфіковану технічну підтримку.
Задовільнити туриста – він отримує у Вашій агенції доречну річ до будь-якої подорожі – ТревелСімку - тепер його не лякає кількість сім-карток операторів різних країн, телефонні автомати за територією готелю чи взагалі відсутність будь-якого зв’язку з близькими, довжелезні рахунки українських операторів за роумінг та платні вхідні.
ТревелСіМ пропонує з єдиною сім-карткою подорожувати по світу не турбуючись про телефонний зв'язок. Додатково – зручні послуги «Передзвоніть мені», «Переказ коштів», «Локатор», безкоштовні СМС на ТревелСіМ з сайту w.TravelSiM.ua, тощо.
Мати справу зі стабільною компанією – ми є офіційними представниками ТревелСіМ в Україні. Завдяки успішній роботі нами отримано дипломи як «Кращий Дистриб’ютор в Україні у 2007 році», «Платиновий партнер в Україні у 2008 році», «Платиновий партнер в Україні у 2009 році», «Платиновий партнер в Україні у 2010-2015 роках». Це також дозволяє нам пропонувати найнижчу в Україні ціну на продукцію.
Додатковою ознакою стабільності є реєстрація торгівельної марки ТревелСіМ – ми піклуємося про свою репутацію.
Пропонувати відомий продукт – ми постійно розміщуємо рекламу ТревелСіМ в туристичній та діловій пресі, на інтернет-сайтах та порталах, на радіо та ТБ, в каталогах туроператорів. Компанія ТревелСіМ бере участь як партнер та учасник у багатьох різноманітних заходах: туристичних та спеціалізованих виставках, фестивалях, змаганнях, тощо. Це підтримує постійну зацікавленість потенційних клієнтів.
Мати додаткові бонуси – наші агенти мають можливість брати участь у конкурсах, вікторинах, акціях та отримувати путівки та цінні призи, а також додаткові відсотки.

Співпрацювати з нами – Ваш кращий вибір.

Подайте заявку на співпрацю, або звертайтесь до відділу розвитку за тел.: (044) 225-4004.
 
Для наших агентів ми постійно проводимо Інфоранок з ТревелСім - відповідаємо на Ваші запитання щодо роботи у затишній атмосфері нашого офісу.

Ми пропонуємо повний асортимент продукції: стартові пакети та поповнення!

 

Цей сайт розміщується за межами України. На сайті вказані тарифи естонського мобільного оператора.

4G-Інтернет в Албанії - $1 на 24 години!

З 16 червня ще більше трафіку за умовами Простого тарифу.

детальніше
1000 МБ усього за $5 на Кіпрі!

А також у Греції, Данії, Естонії, Ізраїлі, Латвії, Литві, Норвегії, РФ, Фінляндії, Швеції.

детальніше
ВСI НОВИНИ
Безкоштовна відправка SMS
Тревел Шоп - замовлення продукції
Поповнити рахунок
Збереження Українського номеру
Отримати налаштування
+38 (044) 225-8008 viber telegram ІНФОЛІНІЯ