TravelSiM - Корисна інформація - Новим абонентам

Новим абонентам

 
Шановні абоненти!
 
Послуга роумінгу ТревелСіМ призначена для використання за межами України. З цієї причини працездатність ТревелСімок в мережах українських операторів може бути обмежена.
Разом з тим, ми радимо перевірити сумісність ТревелСімки з мобільним апаратом до поїздки. Це дозволить оперативно виявити та вирішити певні технічні проблеми. Зокрема, така перевірка може нагадати користувачу про те, що його апарат є блокованим (Sim-Lock) від роботи з іншими сім-картами, та вкаже в цьому випадку про необхідність взяти в поїздку інший апарат.
Додамо, що безкоштовно перевірити баланс, отримувати та відправляти смс, приймати вхідні дзвінки можна буде в будь-якому випадку, навіть при блокуванні ТревелСімки в українських мережах.
 
З чого почати?
 
1. Бережно відокремте СІМ-картку від пластикового тримача та вставте її в свій мобільний апарат згідно з інструкцією до нього.

2. Ввімкніть телефон.

3. Впевніться, що СІМ-карта зареєструвалася в мережі, а в головному меню Вашого телефонного апарату з’явився додатковий пункт — "TravelSiM". Якщо 
СІМ-карта не зареєструвалася в мережі автоматично, оберіть оператора мережі вручну (через налаштування Вашого телефонного апарату).

4. Відтепер Ваш телефон має новий балтійський номер (його вказано на тримачі). Повідомте цей новий номер Вашим рідним, друзям та колегам, залиште на своєму автовідповідачі та вкажіть на власних візитівках.

Отже, Ви маєте можливість користуватися послугою Інтернет, здійснювати та приймати дзвінки у більш, ніж 190 країнах  та надсилати смс за супервигідними тарифами. Ідеальний роумінг ТревелСіМ саме для Вас!

 


 
В Новому році - нова сімкартка! Оновіть вашу ТревелСімку.

Новий універсальний формат 3 в 1, зі збереженням номеру та балансу.

детальніше
Найкращі 4G роумінг-пропозиції для ваших зимових подорожей!

Помегабайтна тарифікація або пакетний Інтернет на вибір.

детальніше
Простий тариф - $1 на 24 години 4G-Інтернету в роумінгу.

Домініканська Республіка, Мексика, ОАЕ, Єгипет, Бразилія, Туреччина, Болгарія + ще 114 країн!

детальніше
ВСI НОВИНИ
Безкоштовна відправка SMS
Тревел Шоп - замовлення продукції
Поповнити рахунок
Збереження Українського номеру
Отримати налаштування
+38 (044) 225-8008 viber telegram ІНФОЛІНІЯ